DSC 002222 листопада 2013 року відбулася щорічна Міжнародна наукова-практична конференція Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУім.М.П.Драгоманова «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації». ЇЇ метою було обговорення сучасних проблем післядипломної освіти, конкретизації традиційних та інноваційних шляхів її розвитку.

У роботі конференції прийняли участь представники 20-ти вищих навчальних закладів України, освітніх установ з 13 країн світу (Індія, Азербайджан, Марокко, Нігерія, Судан, Гвінея, Сьєра-Леоне, Камерун, Гана. Сенегал, Єгипет, Конго та представники громадських організацій. Також перший проректор НПУ імені М.П. Драгоманова професор, д.ф.н. Бех В.П., начальник управління Головдержслужби України в м.Києві та Кївської області Якубенко О.С, начальник відділу Київського міського центру зайнятості Пянтак Т.Ю., заступник Посла республіки Судан пан Мубарак.

Учасниками конференції були розглянуті питання пов’язані з маркетингом післядипломної освіти, організації післядипломної освіти та управління проектами, якістю та стандартизації післядипломної освіти, актуальними проблемами міжнародної післядипломної освіти.

У ході конференції відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Інформація як секрет успіху» серед учнів старших класів ЗОШ та їх вчителів Його проведення вже стало доброю традицією. Щороку зростає кількість часників конкурсу та робіт, що вони надсилають. Нагородження проводилося за трьома номінаціями – мистецтво, наука, публіцистика.

У зв’язку з тим, що важливою складовою післядипломної освіти є підвищення кваліфікації викладачів ВНЗ урочисто було вручено свідоцтво про закінчення курсів підвищення кваліфікації викладачам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Білоцерківського технічного коледжу та Шельпахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.