Посвята першокурсника

3-го вересня 2012 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Майбутніх фахівців з документознавства та інформаційної діяльності привітали директор ІППК професорIMG 9361 Ісаєнко В.М., заступник директора доцент Дейнега І.І., завідувач кафедри інновацій та інформаційної діяльності професор Нестеренко Г.О.

IMG 9353Студенти першого набору на нову спеціальність (12 осіб на базі диплома молодшого спеціаліста та 22 особи на базі повної середньої освіти), що стартував у нинішньому році в НПУ імені М.П.Драгоманова, урочисто обіцяли гідно нести звання драгоманівців, сумлінно виконувати обов’язки студента.

Відкриття нової спеціальності в педагогічному університеті зумовлено потребою вдосконалити рівеньIMG 9348 інтегрованості системи документних комунікацій у галузі освіти, що пов’язано зі створенням, обробкою, пошуком, передачею та зберіганням інформації за допомогою новітніх технологій в сучасних організаціях різного галузевого спрямування.

Тож побажаємо першокурсникам цікавого студентського життя, здійснення найзаповітніших мрій, міцного здоров’я та легких сесій.