Мацько Л.І. 1

Зі словами Великої Любові до Мови звернулась до слухачів курсів підвищення кваліфікації - викладачів ВНЗ України - академік НАПН України, професор, завідувач кафедри стилістики української мови Мацько Любов Іванівна у лекції "Нові дослідження в сучасному українському мовознавстві".

В устах відомого науковця і педагога, керівника наукової школи функціональної лінгвістики української мови та лінгводидактики, висококваліфікованого фахівця в галузях української теоретичної лінгвістики, лінгвориторики, соціолінгвістики, етнолінгвістики, прагмалінгвістики - інноваційні ідеї набувають більшої фундаментальності і стимулюють до реалізації в навчально-виховному процесі.

Вдячні слухачі довго не відпускали академіка і цікавились новинками навчальної та наукової літератури з фахових питань.

DSC 0281Детальніше