Запорізький Національний Університет запрошує до участі в конференції «Європейська проєктна культура в Україні: стан та перспективи»:

З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений у зв’язку з цим карантин, ми всі сьогодні опинились у ситуації невизначеності, але кожен на своєму місці наполегливо намагаємось робити далі свою справу.

На 29-30 травня 2020 р. у Запорізькому національному університеті спільно з МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», ГО «Інноваційний університет», Національним Еразмус+ офісом в Україні, Українською асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції, Запорізькою міською радою заплановано Міжнародну науково-практичну конференцію «Європейська проєктна культура в Україні: стан та перспективи», формат проведення якої наразі остаточно не визначено.

Але, в будь якому випадку, оргкомітет конференції працює за планом і продовжує роботу над формуванням Збірника матеріалів конференції, який буде видано до початку її роботи. Отже, звертаємося до Вас з проханням зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/hQfmPVh1cihhPkBs6 та надіслати тези своєї доповіді до 20 квітня 2020 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вимоги до оформлення матеріалів та Інформаційний лист додаються. Участь у конференції безкоштовна.

Зобов'язуємося тримати Вас у курсі справ з огляду на подальший розвиток подій. Cподіваємось на плідну наукову дискусію та цікаві зустрічі і події наприкінці травня у Запоріжжі!

З повагою, Вікторія Меняйло, відповідальний секретар конференції, академічний координатор проєкту EUROPROC, к.ф.м.н., доцент Запорізького національного університету тел. 097-543-03-73 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Вимоги до оформлення тез доповідей