Науково-практична конференція

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку», яка відбудеться 4-5 квітня 2013 року в НПУ імені М.П. Драгоманова «Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації».
Мета конференції – обговорення сучасних проблем у сфері міжнародної післядипломної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

Передбачається обговорення таких проблем:

1. Стратегія розвитку міжнародної освіти України на наступне десятиріччя;
  2. Нормативно-правове забезпечення розвитку міжнародної післядипломної освіти України та фактори що його стримують;
  3. Підвищення кваліфікації спеціалістів міжнародних служб ВНЗ України та викладачів, які працюють з іноземцями;
  4. Організація набору на навчання іноземців на різні форми міжнародної післядипломної освіти;
  5. Організація роботи зі створення Центрів дистанційного навчання з післядипломної освіти за кордоном;
  6. Ініціювання та створення міжнародних освітніх асоціацій, як важливий інструмент з розвитку міжнародної післядипломної освіти;
  7. Світова практика діючих міжнародних рейтингових агентств щодо визначення кращих навчальних закладів різних країн світу, як іміджевий механізм ступеня інтернаціоналізації учасників проекту.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, фахівці інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики. Заплановано участь провідних спеціалістів міністерств і відомств, Торгово-промислової палати України, Европейської асоціації з освіти та науки (Німеччина, Берлін), інших міжнародних організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності (резидентів та нерезидентів), які надають посередницькі послуги з набору іноземців на післядипломне навчання у вищих начальних закладах України.

Учасникам конференції передбачено видача Сертифіката щодо участі в науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку».

Конференція відбудеться за адресою: 01601, м. Київ, ул.. Пирогова, 9, Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Заявку на участь у конференції (до 11 березня 2013 року) надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою в темі листа «konferetsiya»)

Контактний телефон – (044) 235-47-66 (кафедра освіти дорослих, ІППК), Тимохін В’ячеслав Васильович.

Директор ІППК Ісаєнко В.М.

Розклад конференції

04.05.2013

9.00-10.00 – реєстрація учасників;

10.00-13.00 – пленарне засідання;

13.00-13.40 – обідня перерва;

13.40-17.00 – круглий стіл.

05.05.2013

10.00-14.00 – продовження роботи конференції;

14.00-15.00 – обідня перерва;

15.00-18.30 – культурна програма;

18.30- від’їзд учасників конференції;

Заявка на участь

У Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Прізвище, ім’я, по-батькові;

Місце роботи (навчання) вкажіть, будь-ласка, повну назву навчального закладу;

Посада;

Адреса(електронна та поштова);

Контактні телефони;

Умови участі(очна, дистанційна);

Планую (підкреслити)

-Приїзд та особисту участь;

-Надання тільки доповіді;

Необхідність використання технічних засобів (підкреслити);

-Персональний комп’ютер;

-Мультимедійний проектор;

-Відеомагнітофон;

Умови проживання: гуртожиток, готель (необхідне підкреслити);

Підпис;

Ініціали, прізвище