1. Бех Володимир Павлович, доктор філософських наук, професор, перший проректор НПУ імені М.П.Драгоманова, академік Української академії політичних наук – «Нова роль науки і освіти у формуванні онтологічної основи сучасного світу».

2. Олійник Віктор Васильович, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» − «Шляхи модернізації післядипломної педагогічної освіти в період трансформаційних змін».

3. Курок Олександр Іванович, доктор історичних наук, професор, ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка − «Моніторинг якості післядипломної освіти».

4. Кукушкін  Костянтин Миколайович, завідувач сектору післядипломної освіти Департаменту вищої освіти МОНМолодьспорту України – «Законодавче забезпечення післядипломної педагогічної освіти».

5. Сухомлин Віктор Борисович, директор Київського міського центру зайнятості – «Новий Закон України − «Про зайнятість населення» та інновації в системі професійного навчання».

6. Засульський Микола Васильович, президент Торгово-промислової палати м. Києва − «Роль торгово-промислової палати в розвитку та зміцненні зв’язків «університет – підприємство».

7. Падалка Олег Семенович, доктор педагогічних наук, професор, проректор з економіки і організації навчально-виховної роботи НПУ імені М.П.Драгоманова – «Особливості професійного навчання вчителів у системі післядипломної освіти».

8. Ващенко Людмила Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України − «Методологія підготовки стандартів підвищення кваліфікації».

9. Кузнєцова Галина Петрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти та технологій навчання, перший проректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка − «Андрагогіка в системі неперервної освіти фахівців педагогічної галузі знань».

10. Більченко Євгенія Віталіївна, доктор філософських наук професор кафедри культурології Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова – «Культурологія як феномен культурного міфу: досвід самоаналізу в науці та освіті».

11. Тимохін В’ячеслав Васильович, кандидат хімічних наук, доцент, заступник директора Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова − «Заходи та дії по забезпеченню підвищення конкурентоспроможності системи підготовки національних кадрів для зарубіжних країн».

12. Зінченко Володимир Павлович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних освітніх технологій та профорієнтології, проректор з наукової роботи і міжнародних зв'язків Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка − «Розвиток профорієнтаційної компетентності вчителів у процесі безперервної освіти».

13. Кільдеров Дмитро Едуардович, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу по роботі з іноземними студентами НПУ імені М.П.Драгоманова – «Проблеми організації післядипломного навчання іноземних громадян».

14. Ісаєнко Володимир Миколайович, доктор біологічних наук, професор, директор Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова − «Стратегії освіти сталого розвитку».