primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

" Міс Інституту 2013 "

Деталі

Міс Інституту 2013

1 листопада 2013 року вперше відбулося свято краси в Інституті Перепідготовки та підвищення кваліфікації.

мис

За звання «Міс Інститут 2013» змагалося чотири красуні, і до останнього було не зрозуміло, хто ж отримає корону. Кожній з претенденток було запропоновано втілити образ свого кумира чи якогось цікавого їм персонажу , зробити «візитівку», розповісти про свою мрію та продемонструвати талант.

Ведучими вечора були чарівна Марія Кривець і справжній джельтенмен Мушег Циронян.Підтримка в залі нагадувала тайфун, і як тільки називали ім’я будь-якої дівчини, зал вибухав оваціями. Ну а у журі були справжні експерти жіночої краси: Ісаєнко Володимир Миколайович, Нестеренко Галина Олегівна, Русаков Сергій Сергійович, Тимохін В’ячеслав Васильович, Уліщенко Андрій Борисович та Балконський Олександр.

Отже, давайте ближче познайомимось з кожною учасницею. 

Конкурсанткою від першого курсу, групи 11 ДІД, була Ольга Яровецька. Вона обрала собі образ ляльки Барбі, і не дарма, адже вона і справді на неї дуже схожа, така ж струнка і витончена. Оля з’явилася на сцені із футляра для ляльки, що нагадувало справжнє диво, розповіла, як вона мріє, закутавшись в ковдру, та дивовижно зіграла на фортепіано. Фото з її презентації нікого не залишили байдужими, адже на них вона була чарівна. 

Групу 21 ДІД представляла Анна Шекеня. Дівчина втілювала образ усім відомої нестарію чої няні Мері Поппінс. Аня підкорила усіх своєю щирістю та невимушеністю. 

Про свою мрію вона розповіла власним віршем, в якому повідала, що мріє про гарну кар’єру документознавця.

Талант показувала у пісні, відповідної до свого персонажа, з парасолькою та енергійними танцями.

Третій курс спостерігав за участю у конкурсі одразу двох своїх колежанок :

Марії Соколенко та Анни Титаренко. 

Марія обрала собі образ милої та привітної української дівчини. Розповідь, про її мрію не могла залишити нікого байдужим, адже це було дуже зворушливо. Її танок, напевно, запам’ятався кожному, адже вона не тільки танцювала, а й одночасно з цим готувала. Це було справжнє видовище.

Ганна Тітаренко не потребувала ніякого образу, адже вона вже відчуває себе зіркою. І не без підстав, ми неодноразово бачили її обличчя на екрані телевізора.

У візитівці вона відкрила таємницю, що її слабкістю є спортивні авто, у мрії вона закликала усіх відмовитись від соціальних мереж і спілкуватися в реальному житті, а свій талант показала через уміння готувати суші.
Хто ж став переможницею?

А відповідь на це питання є – усі чотири дівчини є переможницями, для самих себе, своїх друзів і рідних, для їх кураторів. З чим, я вас, дівчата, і вітаю! Ну а бажану корону отримала студентка другого курсу Анна Шекеня. Вітаємо тебе Анюто, так тримати!

На мій погляд свято вдалося, адже атмосфера на протязі усього дійства була дружня та позитивна, з обличь вболівальників не сходила посмішка, ну а конкурсантки отримали справжнє задоволення від участі. Висловлюємо щиру подяку усім, хто був ініціатором та організатором цього свята! Ви подарили нам незабутній вечір краси!

Підготувала студентка групи 21 ДІД 

Бєляєва Євгенія

 

  

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0005.jpg
   

Випадкове фото  

deinegadiplom.jpg
   

Всього відвідувачів  

2740871
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
602
1172
9599
2386594
22968
41043
2740871

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-20 11:00:45
   
Ми в соціальних мережах   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Login Form  

   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ