" Міс Інституту 2013 "

Міс Інституту 2013

1 листопада 2013 року вперше відбулося свято краси в Інституті Перепідготовки та підвищення кваліфікації.

мис

За звання «Міс Інститут 2013» змагалося чотири красуні, і до останнього було не зрозуміло, хто ж отримає корону. Кожній з претенденток було запропоновано втілити образ свого кумира чи якогось цікавого їм персонажу , зробити «візитівку», розповісти про свою мрію та продемонструвати талант.

Ведучими вечора були чарівна Марія Кривець і справжній джельтенмен Мушег Циронян.Підтримка в залі нагадувала тайфун, і як тільки називали ім’я будь-якої дівчини, зал вибухав оваціями. Ну а у журі були справжні експерти жіночої краси: Ісаєнко Володимир Миколайович, Нестеренко Галина Олегівна, Русаков Сергій Сергійович, Тимохін В’ячеслав Васильович, Уліщенко Андрій Борисович та Балконський Олександр.

Отже, давайте ближче познайомимось з кожною учасницею.

Конкурсанткою від першого курсу, групи 11 ДІД, була Ольга Яровецька. Вона обрала собі образ ляльки Барбі, і не дарма, адже вона і справді на неї дуже схожа, така ж струнка і витончена. Оля з’явилася на сцені із футляра для ляльки, що нагадувало справжнє диво, розповіла, як вона мріє, закутавшись в ковдру, та дивовижно зіграла на фортепіано. Фото з її презентації нікого не залишили байдужими, адже на них вона була чарівна.

Групу 21 ДІД представляла Анна Шекеня. Дівчина втілювала образ усім відомої нестарію чої няні Мері Поппінс. Аня підкорила усіх своєю щирістю та невимушеністю.

Про свою мрію вона розповіла власним віршем, в якому повідала, що мріє про гарну кар’єру документознавця.

Талант показувала у пісні, відповідної до свого персонажа, з парасолькою та енергійними танцями.

Третій курс спостерігав за участю у конкурсі одразу двох своїх колежанок :

Марії Соколенко та Анни Титаренко.

Марія обрала собі образ милої та привітної української дівчини. Розповідь, про її мрію не могла залишити нікого байдужим, адже це було дуже зворушливо. Її танок, напевно, запам’ятався кожному, адже вона не тільки танцювала, а й одночасно з цим готувала. Це було справжнє видовище.

Ганна Тітаренко не потребувала ніякого образу, адже вона вже відчуває себе зіркою. І не без підстав, ми неодноразово бачили її обличчя на екрані телевізора.

У візитівці вона відкрила таємницю, що її слабкістю є спортивні авто, у мрії вона закликала усіх відмовитись від соціальних мереж і спілкуватися в реальному житті, а свій талант показала через уміння готувати суші.
Хто ж став переможницею?

А відповідь на це питання є – усі чотири дівчини є переможницями, для самих себе, своїх друзів і рідних, для їх кураторів. З чим, я вас, дівчата, і вітаю! Ну а бажану корону отримала студентка другого курсу Анна Шекеня. Вітаємо тебе Анюто, так тримати!

На мій погляд свято вдалося, адже атмосфера на протязі усього дійства була дружня та позитивна, з обличь вболівальників не сходила посмішка, ну а конкурсантки отримали справжнє задоволення від участі. Висловлюємо щиру подяку усім, хто був ініціатором та організатором цього свята! Ви подарили нам незабутній вечір краси!

Підготувала студентка групи 21 ДІД

Бєляєва Євгенія