DSC 0789 3

Польська делегація в НПУ імені М.П. Драгоманова 16 грудня 2013 р. в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася офіційна зустріч представників Інституту інновацій і бізнесу (м. Кельце, Польща), Спілки шкіл «Центр сільськогосподарського навчання» імені Ядвіги Дзюбінської (м. Голондково, Польща) та Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації (м. Київ, Україна), які є партнерами в реалізації міжнародного проекту "Андрогогіка – майбутнє професійної освіти", фінансованого Європейським суспільним фондом. Мета візиту – підведення підсумків та обговорення подальшої співпраці в рамках актуального проекту.

Представники Інституту інновацій і бізнесу (віце-директор Томаш Годзіньський і спеціаліст з європейських програм Міхал Млинарчик), представники Спілки шкіл «Центр сільськогосподарського навчання» імені Ядвіги Дзюбінської (заступник директора з господарськрої діяльності Славомір Блох і викладач Вальдемар Ланге), а також представники Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації (директор Володимир Ісаєнко, керівник кафедри Галина Нестеренко, викладачі Олена Пугачова, Софія Соколова, Євгеній Нестеренко та Олена Тишкова) обговорили проблемне коло питань і окреслили можливі перспективи подальшої співпраці.
У рамках спільного проекту вийшов до друку навчальний посібник "Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, які працюють у системі професійної освіти", у співавторстві Галини Нестеренко, Олени Пугачової, Євгенія Нестеренка та Олени Тишкової під загальною редакцією Софії Соколової.
За результатами зустрічі намічено подальшу програму співпраці, яка передбачатиме: взаємообмін викладачами, освітньою і науковою інформацією, знаннями та досвідом.
Нині викладачі кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті перебувають у Польщі, де відбудеться Звітна наукова конференція, на якій буде представлено спільну наукову працю та обговорюватимуться актуальні питання подальшого співробітництва.

Інормація взята з сайту Кафедри іновацій та інформаційної діяльності в освіті.