Оголошення для осіб третього віку

У Навчально-науковому інституті неперервної освіти
НПУ імені
М.П. Драгоманова
передбачено такі напрямки навчання осіб третього віку:

Клуб «Здоровий спосіб життя»:  пілатес та йога, масаж, тренування ніг, стретчінг, фітнес, тренування з власною вагою та управління нею, тренування пам’яті, координатне тренування, гімнастика для хребта, заняття в басейні (водна гімнастика), дихання та рух; туризм, лекції з психології успіху, консультації лікарів, спортсменів, основи косметології,фізична та інші види реабілітації постраждалих, спортивні секції (волейбол, настільний і  великий теніс, гірськолижний спорт, футбол, баскетбол, кульова стрільба, шахи і шахмати, карточні ігри), самозахист.

Клуб «Чудове дозвілля»: заняття в хорі, бальні та народні танці, цумба, лайн денс, самба, гра на музичних інструментах; вечори поезії, театральні і музичні  вечори, театральне мистецтво та історія мистецтва; рукоділля (в’язання, вишивка, дизайн і пошиття одягу); малювання аквареллю та пастеллю, масляною і акриловою фарбами, скульптура, дизайн; краєзнавство, побудова родинного дерева і підготовкавидання «Моя родина»; фотокурси, коммунікація в соцмережах.

Клуб «Знання – це сила» з міжнародною сертифікацією: друга вища освіта за 20 спеціальностями, англійська, німецька, польська, українська мови; родинна педагогіка(гармонія поколінь, розвиток, підготовка дітей до садочка і школи, організація дозвілля і родинних урочистих подій); гроші та знання – управління фінансовими збереженнями, консультації з юридичних та житлово-комунальних питань; онлайн навчання, комп’ютерна грамотність, інтернет-комерція, основи бізнесу, коучінг по соцмережах, по використанню інтернету, управління смартфонами та планшетами; етика професійного спілкування, етика та естетика, етикет, риторика та комунікація, ділова українська мова, ораторське мистецтво, релігієзнавство, діловодство; цивільний захист і безпека, основи садоводства і городництва, міжнародне стажування.

Оплата навчання за кошти фізичних і юридичних осіб.

Контактний телефон   044 234 77 47

egpt2-2.jpg