3-4 квітня 2014 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова за сприяння Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України відбулася Друга Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку”.
У роботі конференції прийняли участь представники 47 ВНЗ України, освітніх організацій з 12 країн світу, а також відмінники навчання з числа студентів-іноземців.

Учасники конференції обговорили такі питання:
·        стратегію інтернаціоналізації міжнародної післядипломної освіти;
·        удосконалення нормативно-правової бази, що регламентує здійснення набору на навчання іноземців та осіб без громадянства за різними формами міжнародної післядипломної освіти;
·        особливості організації курсів підвищення кваліфікації фахівців, що працюють з іноземцями, на базі провідних вищих навчальних закладів України.