IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV-ї  Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку», яка відбудеться 7 квітня 2016 року за сприянням Асоціації  міжнародної освіти, науки і культури, Академії менеджменту міжнародної освіти, Африканської Ради в Україні, Європейської асоціації науки і освіти на базі  Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова.

Мета конференції – обговорення сучасних проблем у сфері міжнародної післядипломної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

Передбачається робота секцій за напрямами:

1. Проблеми нормативно-правового забезпечення міжнародної післядипломної освіти України;

2. Перспективи набору на навчання на різні форми міжнародної післядипломної освіти до ВНЗ України у 2016/2017н.р. ;

3. Інститут міжнародних освітніх громадських організацій – як шлях до подальшого розвитку експортного потенціалу освітніх послуг ВНЗ ;

4. Підготовка спеціалістів міжнародних служб та викладачів працюючих з іноземцями у ВНЗ України в умовах евроінтеграційних змін;

5. Стан та перспективи розвитку академічної мобільності української молоді в сучасних умовах;

6. Неформальна та інформальна освіта дорослих.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, фахівці інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики.

Заплановано участь провідних фахівців Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерств і відомств, Торгово-промислової палати м. Києва, інших міжнародних організацій, ВНЗ країн Європи а також суб’єктів господарювання (резидентів та нерезидентів), які надають посередницькі послуги з набору іноземців на навчання у вищих начальних закладах України.

Конференція відбудеться за адресую: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (ауд.231, ІІ поверх центрального корпусу).

Заявку на участь у конференції, тези доповідей (до 01 квітня 2016 року) надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">ippk@npu.edu.ua (з поміткою в темі листа «konferensiya»)

Контактний телефон – (044) 235-24-27, 235-47-65

Контактна особа - Кашина Ганна Сергіївна.

Порядок роботи конференції

7 квітня 2016 року

9.00-10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00-13.00 – пленарне засідання;

13.00-13.40 – обідня перерва;

14.00-16.00 – робота секцій;

16.00-17.00 – круглий стіл «Підготовка спеціалістів міжнародних служб вищих навчальних закладів для роботи з іноземцями в умовах євроінтеграційних змін»;

17.00-18.00—обговорення та прийняття резолюції конференції.

Заявка на участь

У IV-Міжнародній науково-практичній конференції « Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку».

Прізвище, імя, по-батькові;

Місце роботи (навчання) вкажіть, будь-ласка, повну назву навчального закладу;

Посада;

Адреса(електронна та поштова);

Контактні телефони;

Умови участі(очна, дистанційна);

Планую (підкреслити)

• Приїзд та особисту участь;

• Надання тільки доповіді;

Необхідність використання технічних засобів (підкреслити);

• Персональний компютер;

• Мультимедійний проектор;

• Відеомагнітофон;

Умови проживання: гуртожиток, готель (необхідне підкреслити);

Підпис;

Ініціали, прізвище _____________________