Круглий стіл «Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики»

arch-innov

Шановні друзі, запрошуємо Вас до участі в круглому столі на тему:

«Державна політика у сфері архівної справи: завдання та виклики».

Архіви - це наша пам'ять та національне надбання . Саме такій важливій темі буде присвячено круглий стіл.

Місія заходу – привернути увагу суспільства та органів влади до проблеми розвитку архівів як важливих установ національної пам’яті. Розвиток системи архівних установ та популяризація архівних фондів є ефективними чинниками просвітництва та виховання в громадян гордості за історію своєї країни.

Дата: 21 лютого 2018 року

Місце проведення: Конференц-зал НПУ імені М.П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9, аудиторія 231.

Час проведення: о 12-00.

Також у рамках заходу буде представлено звіт Голови Державної архівної служби України Баранової Т.І. перед громадськістю. Заплановано участь представників Міністерства юстиції України, керівництва архівних установ м. Києва. Передбачено активне залучення ЗМІ для популяризації архівної справи в Україні.

Реєстрація для участі в круглому столі – до 19 лютого 2018 р. на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Всі учасники заходу отримають сертифікати про участь!

Більше інформації про захід може надати завідувач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Нестеренко Галина Олегівна (099 6030468).

Чекаємо на ВАС!

arch-innov-img