Публікація доцента Факультету в Cambridge Scholars Publishing

cambrdgДоцент Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Пугачова Олена Геннадіївна опублікувала результати своїх досліджень в колективній монографії «Joining Complexity Science and Social Simulation for Innovation Policy: Agent-based Modelling using the SKIN Platform», виданої видавництвом Cambridge Scholars Publishing.

Монографія була опублікована в рамках проекту Європейської академії технології та оцінки інновацій. Редакторами монографії є ​​відомі вчені Петра Арвайлер (Petra Ahrweiler, EA European Academy, Germany), Найжел Гільберт (Nigel Gilbert, University of Surrey, UK) и Андреас Піка (Andreas Pyka, University of Hohenheim, Germany).

(http://www.cambridgescholars.com/download/sample/62892 ).

Так, Петра Арвайлер є директором Європейської академії технології та оцінки інновацій, яка в цьому році відсвяткувала 20-річчя своєї діяльності (http://www.ea-aw.org ).

Найжел Гільберт є родоначальником цілого напряму в сучасній науці - застосування агентного моделювання в дослідженні соціальних систем. Він також є засновником журналу, що займає провідне положення в галузі комп'ютерного моделювання соціальних процесів і дослідження суспільства за допомогою математичних моделей, Journal of Artificial Societies and Social Simulation (JASSS) (http://jasss.soc.surrey.ac.uk/JASSS.html ).

Андреас Піка — Віце-президент університету Хоенхайм (Німеччина), автор чисельних публікацій з теорії інновацій, соціальних мереж і теорії економічної складності.

У 2014 році в рамках проекту Пугачова О.Г. виступала на конференції «Simulating Knowledge Dynamics in Innovation Networks» в Будапештському Університеті імені Лоранда Етвоша (http://www.ea-aw.org/fileadmin/downloads/Newsletter/EA_Report/EA_Report_0001_01_2014.pdf , стор. 7), а в 2015 році представляла модель "Networks as a Way of Problem Decision" в Неаполітанському університеті імені Фрідріха II. У вересні цього року в Римі планується провести конференцію по соціальному моделюванню Social Simulation Conference 2016 (http://www.ssc2016.cnr.it/ ). Кращі роботи будуть опубліковані в журналі JASSS. Для участі в цій конференції Пугачова О.Г. спільно з професором Інституту математики НАНУ Кошманенко В.Д. підготувала статтю «Conflict Interactions with External Intervention».

Пугачова О.Г. активно працює в області соціального моделювання і теорії соціальних мереж. Вона виступала з презентацією «Моделювання соціальних мереж» на Різдвяних читаннях 2014 Міждисциплінарного центру складних систем НПУ імені М.П.Драгоманова, на круглому столі «Математичні моделі соціальних процесів», проведеного в нашому університеті в 2015 році, а також з доповіддю «Агентне моделювання як інструмент дослідження складних систем» на семінарі «Складні системи конфлікту: динаміка, моделі, спектральний аналіз» Інституту математики НАНУ (2016).

В цьому році Пугачова О.Г. отримала грант програми Erasmus + «Scholar Scholarship» і читала лекції на тему «Математичні основи системної динаміки» в університеті Редбауд (Нідерланди).

Scan-131119-0001 2.jpg

lab-open2.jpg