primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Ярмарок вакансій для незайнятого населення

Деталі
         24 квітня 2012 року у Київському палаці дітей та юнацтва, був проведений ярмарок кар’єри та вакансій «Будуємо кар’єру разом».

Ярмарок відкрили та виступили з вітальним словом директор Державної служби зайнятості Петро Петрашко, директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин, представники КМДА та присутні народні депутати.

3CN1509 Відмінна особливість ярмарку «Будуємо кар’єру разом!» від попередніх заходів у тому, що крім робочих професій, вакансій службовців, зроблено акцент на підборі кадрів для сфери ІТ-технологій. У заході взяли участь представники таких відомих київських ІТ-компаній, як ТОВ «ЕПАМ Системз», Консорціум «Інтекрасі Груп», ТОВ «Арт-мастер». Відвідувачі виставки мали можливість безпосередньо поспілкуватися зі спеціалістами цих компаній, отримати відповіді на питання, що їх цікавлять, ознайомитись з вакансіями, вимогами до них та рівнем заробітної плати. Крім ІТ-компаній на ярмарок були запрошені понад 70 підприємств міста Києва. Вони запропонували майже 4 тис. різних вакансій: по сфері діяльності, зарплаті, кваліфікації претендентів.


11499

 У ярмарку взяли участь і вищі навчальні заклади, серед яких були Київський університет ринкових відносин, Університет економіки та права «КРОК», Національний авіаційний університет, а також Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова, який протягом трьох останніх років підготував понад 3 тисяч безробітних, як кваліфікованих спеціалістах з професійними якостями претендентів на високооплачувані посади за програмами «Іноземна мова (англійська, німецька, польська)», «Менеджмент готельного господарства та приватного туристичного бізнесу», «Кадровий менеджмент», «Вступ в мале підприємництво», «Основи підприємницької діяльності», «Юридична психологія», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності з курсом ділової іноземної мови», «Організація обліку і аудиту суб»єктами економіки та підприємництва» тощо.

 Цей неоцінений досвід та вклад ІППК у програму професійної підготовки незайнятого населення був відзначений Подякою від Державної служби зайнятості.

подяка 


 

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0001 2.jpg
   

Випадкове фото  

20150901_141429.jpg
   

Всього відвідувачів  

2634352
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
311
1204
3407
2287043
24293
34870
2634352

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-10-24 02:59:43
   
Ми в соціальних мережах   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Login Form  

   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ