primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Курси та тренінги для психологів

Деталі
-

Вам бракує досвіду роботи?
Ви не володієте необхідними практичними навичками?


Тоді ми чекаємо Вас на курсах
та тренінгах з підвищення психологічної компетенції


у Навчально-науковому центрі соціальної психіатрії та психосоціальної реабілітації
Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації
НПУ імені М.П.Драгоманова

 

 

Ми пропонуємо Вам такі курси:

І. Курс и інформації та психологічного стажування.

Рекомендовано для практичних психологів, педагогів, соціальних працівників, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія».

 1. Тренінг «Стрес, як стрес». Проведення діагностики та корекції психоемоційного стану з використанням комп’ютерного апаратно-програмного комплексу.

Обсяг – 12 год. Група 15 -20 осіб.

 1. Тренінг «Мені б твої проблеми». Вчимося методам релаксації з використанням комп’ютерного апаратно-програмного комплексу.

Обсяг - 6 год. Група 15-20 осіб.

 1. Тренінг «В своїх дітях, як в дзеркалі». Чи розуміємо ми своїх дітей і як знайти шляхи порозуміння з ними.

Обсяг -12 год. Група 15-20 осіб.

 1. Тренінг «Мотивація успіху та іміджева компетенція психолога, педагога».

Обсяг - 6 год. Група 15-20 осіб.

 1. Тренінг «Конфлікти та шляхи їх подолання». Працюємо над своїми помилками з використанням комп’ютерного апаратно-програмного комплексу.

Обсяг - 12 год. Група 15-20 осіб.

Тренінги проводять наукові співробітники, психологи з великим досвідом практичної роботи методом «гештальт -терапія» та фахівці практики.

ІІ. Курси вдосконалення рівня психодіагностики.

Рекомендовано для практичних психологів, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія».

Заняття з наданням стимульного матеріалу проводить кандидат психологічних наук фахівець з великим досвідом практичної роботи Н.В. Нестеренко.

 1. Тест Люшера. Кольорова діагностика Люшера дозволяє виміряти психологічний стан людини, його стресостійкіть, активність, комунікативні здібності.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Леонгарда-Шмішека. Методика призначена для діагностики типу акцентуації особистості.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Роршаха. "Тест Роршаха – призначений в першу чергу для тих, хто стоїть перед проблемою складного вибору. Він дозволяє з’ясувати, яка діяльність краще всього підходить людині. Є можливість отримати зворотній зв’язок, отримати відповіді на те, що відбувається з Вами саме в цей час і що з цим робити….

Обсяг -32 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест «Рука». Оцінка рівня агресивності. Застосовується при профвідборі та профорієнтації в т.ч. при підборі керівних кадрів. Також використовується для діагностики міжособистісних стосунків.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Кеттела. Опитувальник Кеттелла в даний час найбільш часто використовується в експериментальних дослідженнях особистості і отримав досить високу оцінку у психологів-практиків. Маєте нагоду ознайомитися з методикою, яка дасть можливість подивитися на себе зі сторони, тобто побачити себе таким, яким вас бачать інші.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест ТАТ. (Тематичної Аперцепції Тест) широко використовується як інструмент досліджень в галузі психології, психіатрії, профорієнтації, оцінки персоналу і створення команди.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб

 1. Тест Сонди. Методика використовується у психологічному консультуванні і психотерапії – для виявлення рівня стресу і емоційних розладів, оцінки ефективності психологічної корекції, в управлінні персоналом і професійному консультуванні – для профорієнтації та профвідбору, оцінки професійного потенціалу співробітників, ефективності вирішення різних завдань, вибору способів мотивування, поведінки в екстремальних ситуаціях. Ефективний інструмент для вирішення багатьох завдань, що стоять перед практичним психологом. В основі методу лежить напрям глибинної психології під назвою «судьбо аналіз».

Обсяг -32 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тест Розенцвейга. Проективна методика дослідження особистості.

Обсяг -16 год. Група 10-15 осіб.

ІІІ. Курси медико-психологічного спрямування

Рекомендовано для практичних психологів, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія».

Заняття проводять науковці та клінічні психологи, які мають великий досвід роботи з організації медико-психологічного супроводу та надання першої психологічної допомоги в умовах кризових явищ. Матеріал надається на сучасному міжнародному рівні.

 1. Тренінг «Особливості організації медико-психологічного супроводу потерпілих в зоні надзвичайної ситуації».

Обсяг – 2 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тренінг «Формування стійкості в умовах кризових явищ». Прийоми надання першої психологічної допомоги».

Обсяг – 2 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тренінг « З жертви у вижившего». Медико-психологічна допомога особам з синдромом ПТСР. Лікування ПТСР.

Обсяг – 2 год. Група 10-15 осіб.

IV. Курси освоєння практичних навичок з психотерапії та психокорекції (символдрама, психодрама).

Рекомендовано для лікарів-психологів, практичних психологів, студентів з незакінченою психологічною освітою за спеціальністю «Практична психологія» та всіх бажаючих прослухати курс.

Тренінги проводить кандидат медичних наук, доцент Міжнародної організації кататимного хвилювання образів та імагативних методів в психотерапії та психології С.І. Вешниченко.

 1. Символдрама. Кататимно-имагативна психотерапія. Кататимне переживання образів, чи метод «сноведіннь в дійсності». Введення в основний ступінь. Можливе подальше навчання.

Обсяг – 12 год. Група 10-15 осіб.

 1. Тренінг методом Символдрама.

Обсяг – 4 год. Група 15-20 осіб.

Всім, хто бажає взяти участь у роботі курсів та тренінгів, просимо зареєструватися: e-mail: irina. 52@ bk.ru або e-mail: maliniam@ ukr.net

Інформація повинна містити:

ПІБ учасника, контакти ( телефон, адреса, e-mail).

Дату проведення курсів буде визначено залежно від повноти комплектування групи, про що учасникам буде повідомлено додатково. По закінченню курсів видаються сертифікати.

Додаткова інформація за телефонами: 067-232-34-50, 050-937-67-60.

Контактні особи: Бородіна Ірина Володимирівна, Маліновська Наталія Миколаївна

 

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0005.jpg
   

Випадкове фото  

inst.jpg
   

Всього відвідувачів  

2630037
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
423
1279
6479
2279371
19978
34870
2630037

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-10-20 10:07:18
   
Ми в соціальних мережах   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Login Form  

   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ