Изображение3 00524 квітня 2013 року у Київському палаці дітей та юнацтва проходив
Інтегрований профорієнтаційний інформаційно-масовий захід
 для цьогорічних випускників ЗОШ, незайнятого населення та роботодавців - "Будуємо кар’єру разом!", організатором якого став Київський міський центр зайнятості.

Серед учасників заходу були 15 навчальних закладів м. Києва, а саме: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного  університету, Університет економіки та права «КРОК», Київський університет ринкових відносин, Інститут підготовки кадрів державної служби  зайнятості України, Вище комерційне училище Київського національного торговельно–економічного університету, Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, Київське вище професійне училище  сервісу і дизайну та ін.

Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова, лише протягом чотирьох останніх років підготував понад 5 тисяч кваліфікованих спеціалістів серед безробітних за професійними програмами «Іноземна мова (англійська, німецька, польська)», «Менеджмент готельного господарства та приватного туристичного бізнесу», «Кадровий менеджмент», «Вступ в мале підприємництво», «Основи підприємницької діяльності», «Юридична психологія», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності з курсом ділової іноземної мови», «Організація обліку і аудиту суб’єктами економіки та підприємництва», «Персональний комп’ютер для бухгалтера», «Психологія менеджера», «Діловодство з курсом іноземної мови», «Управління бізнес проектами» тощо.

Участь у ярмарці вакансій взяли такі підприємства, як ПАТ «Оболонь», ПАТ «Дельта Банк», Державна установа «Урядовий контактний центр», ПрАТ «Фуршет», ПАТ «ПроКредит Банк», Страхова компанія "ТАС", ТОВ «Фармпланета», ПАТ Фірма Авіаінвест, ТОВ ІТ Інновації Україна, Група компаній «Фокстрот», АТ «Просто-страхування», ПрАТ СК Провідна, ТОВ «Еколь Логістик», Підприємство з 100% іноземними інвестиціями "Білла-Україна", ПП «Група компаній «Шеріф» та ін.. Загалом - 100 підприємств м. Києва, які пропонували відвідувачам заходу близько 2,5 тис. вакансій.  До роботодавців звернулося 5434 відвідувачів заходу, з них 1482  виявили бажання працювати на даному підприємстві, 719 осіб отримали домовленість про співбесіду безпосередньо на підприємстві.

Учасники ярмарку змогли вибрати майбутню професію, поспілкуватися з представниками роботодавців, отримати безкоштовні послуги з питань працевлаштування, взяти участь у семінарах та майстер-класах від фахівців різних галузей.