20150901 142822

1 вересня 2015 року відбулася посвята у Студенти в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації.

На святі були присутні студенти спеціальності Документознавство та інформаційна діяльність та магістри спеціальностей Управління інноваційною діяльністю та Дорадництво.
Хвилиною мовчання згадали усіх тих, хто не пошкодував свого життя для того, щоб ми мали можливість жити, любити, навчатися і мріяти.
Після цього розпочалась офіційна частина посвяти у Студенти. З привітальним словом виступили директор Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації – професор Ісаєнко Володимир Миколайович та виконуючий обов’язки завідувача кафедри Інновацій та інформаційної діяльності в освіті – Матвієнко Роман Олександрович. Новоспеченим студентам НПУ імені М.П.Драгоманова розповіли про керівництво та науково-педагогічний склад Інституту, ознайомили із історією та традиціями навчального підрозділу та побажали успіхів на студентській ниві.
З привітальним словом виступила 31 ДІД група, із піснею про документознавство-спеціальністю, яку здобувають. Також студенти, отримали від директора інституту Ісаєнка В.М. перепустку у студентське життя – це студентський квиток та ключ від знань, яким можливо відкрити будь які двері. Після цього студенти склали Клятву – Студента! Після цього виступила з привітальним словом студентка 3 курсу Томаєва Марія. Привітала і 41 ДІД група усіх з новим навчальним роком. На позитивній ноті завершилося святкування та побажали усім  натхнення, успіху, нових звершень та мирного неба над головою. Після завершення посвяти новоспечених студентів познайомили з їхніми кураторами. та зробили спільне фото на згадку. Ось так відбулася ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації.
20150901 141429
20150901 144154 1