npu logo

Національний педагогічний університет

імені М. П. Драгоманова

Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації

Інститут фізичного виховання та спорту

З 17 березня по 1 квітня 2011 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації вперше пройшли курси підвищення кваліфікації викладачів з фізичного виховання вищих навчальних закладів.

Підвищення кваліфікації відбувалося за напрямом «Група А: єдиноборства, ігрові літні та зимні види спорту, фітнес та аеробіка».

В Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова історично має розвиток декілька потужних напрямків, а саме: блок єдиноборств, який включає олімпійські та сучасні, популярні у студентської молоді види спорту (дзюдо, боротьба на поясах Алиш, різновиди веслування та інші); блок літніх та зимових ігрових видів спорту (теніс, хокей, катання на ковзанах, та інші); блок жіночого фітнесу та різновидів аеробіки. Так, наприклад, збірна команда університету з боротьби на поясах Алиш є чемпіоном світу та Європи 2009 та 2010 років. На цей час Інститут фізичного виховання та спорту університету є єдиною науково-методичною та практичною базою для розвитку цього напрямку.

Проведене серед слухачів анкетування свідчить, про високу ефективність започаткованого напрямку роботи а також підтверджує той факт, що Університет має потужну кадрову та науково-методичну базу для здійснення підвищення кваліфікації викладачів з фізичного виховання вищих навчальних закладів, викладачів фізичної культури середніх шкіл, тренерів-викладачів спортивних закладів та фахівців, які працюють в оздоровчих та спортивних закладах як державного так і недержавного підпорядкування.